درباره بتن شیب

شرکت بتن شیب در سال 1369 به منظور طراحی و اجرای پروژه های عمرانی تاسیس و تاکنون در این راه نقش بسزائی در جهت آبادانی کشور و توسعه صنعت ساختمان ایفا نموده همواره درک صحیح از خواسته های کارفرمایان , تعهد به مفاد قراردادها و زمانبندی پروژه , بهره گیری از دانش فنی و تجربی نیروی متخصص , ارائه خدمات مطابق با دستاوردهای علمی نوین را در جهت تامین رضایت کارفرمایان سرلوحه کار خود قرار داده است و هم اکنون با دارا بودن پایه یک ساختمان ، یک تاسیسات و تجهیزات ، پنج نفت و گاز و پنچ برق از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به ظرفیت کاری 3334 میلیارد ریال آمادگی لازم را جهت اجرای پروژه های عمرانی و ملی دارا میباشد . دهها طرح و پروژه توسط شرکت بتن شیب اجرا شده و اهم آن که در سالهای اخیر به انجام رسیده است .

0
اعضای هیئت مدیره
0
تعداد کارمندان و کارکنان
0
جوایز و تقدیر نامه ها

درباره بتن شیب

شرکت بتن شیب شعار نوآوری و کیفیت برتر را از ابتدا سرلوحه کار خویش قرار داده و در راستای خط مشی خود با جذب نیروهای مجرب و توانمند و ایجاد یک مدیریت قوی و منسجم موفق شده است بعنوان یک واحد عمرانی نمونه در سطح کشور مطرح گردد و رضایت کارفرمایان خود ار جلب نماید .

تاریخچه

شرکت بتن شیب در سال 1369 به منظور طراحی و اجرای پروژه های عمرانی تاسیس و تاکنون در این راه نقش بسزائی در جهت آبادانی کشور و توسعه صنعت ساختمان ایفا نموده است .

کارخانه ساخت اسکلت فلزی

کارخانه اسکلت فلزی شرکت بتن شیب به منظور ساخت و نصب سازه های فلزی پروژه های بتن شیب و سایر کارفرمایان با ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته به مساحت 23000 مترمربع به مدیریت و سهامداری شرکت بتن شیب آمادگی اجرای سازه های فلزی خاص و پیچیده در اقصی نقاط کشور را دارا میباشد .

تعهدات کاری و اخلاقی

شرکت بتن شیب همواره درک صحیح از خواسته های کارفرمایان , تعهد به مفاد قراردادها و زمانبندی پروژه , بهره گیری از دانش فنی و تجربی نیروی متخصص , ارائه خدمات مطابق با دستاوردهای علمی نوین را در جهت تامین رضایت کارفرمایان سرلوحه کار خود قرار داده است .

پرسنل و کارکنان متخصص و با سابقه

مدیران و کارکنان این شرکت دارای تحصیلات عالیه از دانشگاههای معتبر ایرانی و خارجی بوده و هر یک در رشته خود دراای سوابق اجرائی مفید میباشند . گردآوری مهندسان با تجربه در رشته های مرتبط ، به این شرکت این امکان را داده است که پروژه هایی بی نظیر در رزومه کاری خود ثبت نماید .

جوایز و تقدیر نامه ها

شرکت بتن شیب طی 25 سال فعالیت خود در رشته ساختمان و تاسیسات حدود 30 پروژه به سطح زیربنای بالغ بر 450,000 مترمربع و محوطه سازی 200,000 مترمربع احداث و اکثر آنها را در زمانی کوتاهتر از مدت پیمان به کارفرمایان تحویل نموده که تائیدیه و رضایت نامه های مربوطه اخذ شده است .

اعضای هیئت مدیره بتن شیب

مدیرعامل : آقای مهندس حسین ملکی نیا

رئیس هیئت مدیره : آقای مهندس احسان ملکی نیا

نائب رئیس هیئت مدیره : آقای مهندس سهیل نجفی ابیانه

اعضای هیئت مدیره : خانم مهندس آرزو ملکی نیا – آقای مهندس امید رزاق پرست – آقای مهندس سید جلال حاجی میر – آقای مهندس سید محمد هاشمیان مطلق

ماموریت و اهداف

  • تنوع بخشی و توسعه فعالیتهای فعلی شرکت
  • افزایش سرمایه گذاری در صنعت ساختمان
  • ارتقاء کیفیت خدمات فنی و مهندسی در صنعت ساختمان

چشم انداز

شرکت ساختمانی بتن شیب بعنوان شرکت تخصصی و فعال در صنعت ساختمان ، چشم انداز فعالیتهای خود را تبدیل شدن به یکی از شرکتهای برتر کشور در صنعت ساختمان بخصوص در حوزه ساخت پروژه های خاص قرار داده است . لذا در راستای نیل به این اهداف ، برنامه هائی طراحی نموده است که اهم آن عبارتست از :
-تقویت نام تجاری شرکت
-جذب بیشتر نیروی متخصص و ایجاد فرصتهای شغلی در حوزه عمران و آبادانی کشور
– بکارگیری راهکارها و روشهای جدید در امور اجرائی مربوط به طرحهای عمرانی و ساختمانی
-ایجاد درآمد و کسب سود پاک با سرمایه گذاری به منظور تقویت بنیه مالی
-حفظ ، نگهداری و استفاده بهینه از منابع ، امکانات و استعدادهای عمرانی

برخی از ارزش های شرکت

ایجاد میل و رغبت به کار در کارگران با فراهم ساختن یک سری امکانات و تسهیلات ( با رعایت ضوابط قانونی ) در ساختمان و تامین امنیت و شرایط بهداشتی

ایجاد تنوع در تولید ( ساختمانهای مدرن تجاری ، شهرکهای مدرن ، مجموعه های ورزشی و تفریحی ، سالن های بزرگ همایش ، دانشگاهها ، راه ، جاده ، ابنیه و انبار و . . . )

برخورداری از نظام مبتنی بر یک ساختار مدیریتی منطبق بر استانداردهای روز دنیا

نظرات کارفرمایان ما

اکنون ، زحمات ارزنده جنابعالی را که چون کبوتری پابند دام محبتش بوده و گرداگرد آن به نیابت از آستان شریفش چرخیدید پاس نهاده و تقدیر صمیمانه خود را نثار شما میکنیم .
شهردار تهران
شهردار تهران
جناب آقای محمد باقر قالیباف
از خداوند بزرگ توفیق آقای مهندس ملکی نیا (مدیرعامل شرکت بتن شیب ) را در خدمت به اسلام ، انقلاب و مردم شریف کشور مسئلت می نمایم .
مدیرعامل سابق شرکت مترو و معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی
مدیرعامل سابق شرکت مترو و معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی
جناب آقای محسن هاشمی
از تلاش و زحمات شما در تحقق پروژه مسجد و مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا(ع) تقدی و تشکر می نمایم .
معاون شهرسازی و معماری شهر تهران
معاون شهرسازی و معماری شهر تهران
جناب آقای پژمان پشمچی زاده